GENEL ÖZELLİKLER

MEDYALAB SMM PANEL

Bayilik sistemi (Kullanıcıları Bayi Olarak Tanımlayabilir Onlara Özel Yüzdelik Oranda İndirim Oranları Belirleyebilirsiniz)

Otomatik Ve Süreli Sipariş Sistemi ( Hizmet Aldığınız Api Sağlayıcısında Drip-Feed Özelliği Olmasa Dahi Drip Servisleri Ekleyebilir Veya Süreli Siparişler Verebilirsiniz )

Gelişmiş Ödeme Bildirim Sistemi ( Banka Havalesi Veya Manuel Ödemelerde Kullanıcılar Size Ödeme Bildirimi Yapabilir. Siz Bu Ödemeleri Onayladığınızda Sistem Kullanmıcıya Otomatik Olarak Bakiye Yükler. )

Üyeye Özel İndirim Sistemi ( Kullanıcılara Bayi Olmadan İndirim Tanımlayabilirsiniz. )

Online Full Otomatik Ödeme Sistemi ( Paywant , PayTR Ve Buypaper Altyapısı İle Kullanıcılarınızda Otomatik Olarak Ödeme Alabilirsiniz. Başarılı Olan Her Ödemeyi Sistem Otomatik Olarak Kullanıcı Hesabına Yüklemektedir. )

Bakiye Uyarı Sistemi ( Sitenize Üye Olan Kullanıcıların Bakiyesi 10 TL'nin Altına Düştüğü Anda Kullanıcı Panelinde Bakiyeniz Azaldı Şeklinde Uyarı Çıkmaktadır. )

Özel Tasarım ( Bu Tasarım Diğer SMM Panellerden Çok Farklıdır. Güncel Olarak Boostrap 4 Kütüphanesi Kullanılarak Geliştirilmiştir. )

Kaynak Kodu Optimizasyonu ( Sistemin İçerisindeki Tüm Gereksiz Kodlar Kaldırılarak Hem Daha Az Kaynak Tüketimi Hemde Daha Hızlı Erişimlere Sahip Olabilirsiniz ) )

Açık Kaynak ( Bu Sistemi Satın Aldığınızda Dosyalar Size Açık Kaynak (Lisans Dosyası Hariç) Olarak Teslim Edilecektir. )

APİ Sistemi ( Siteye Üye Olan Her Kullanıcıya Özel APİ Kodu tanımlanmaktadır. Bu Kod Sayesinde Kullanıcılar Sizin Paketlerinizi Kendi Sitelerine Ekleyebilir Ve Sizden Alışveriş Yapabilir. Böylece Satış Hacminizi Artırabilirsiniz )

Bakiye Görüntüleme ( Hizmet Aldığınız Sitedeki Bakiyelerinizi Güncel Olarak Görebilirsiniz. Böylece Hizmet Aldığınız Siteyi Sık Sık Kontrol Etmenize Gerek Kalmaz )

Sınırsız APİ Sistemi ( Sınırsız Sayıda APİ Sağlayacılarından Hizmet Alabilirsiniz Böylece Bir Yere Bağlı Kalmadan Müşterilerinize Alternatif Sunabilir Ve İşlerinizi Daha Rahat Halledebilirsiniz. )

Toplu SMS Sistemi (İleti Merkezi Veya BizimSMS Altyapılarını Kullanarak Sitenize Üye Olan Tüm Kullanıcılara SMS Atabilirsiniz. )

Gelişmiş Duyuru Sistemi ( Diğer Panellerin Aksine Bu Sistemde Duyurularınızı Paylaşmak İçin Hiçbir Ek Sistem Satın Almanıza Veya Reklamlı Sistemler Kullanmanıza Gerek Yoktur. Dahili Duyuru Sistemi Sayesinde Duyurularınızı Sisteme Ekleyebilirsiniz.)

Metin Düzenleme Sistemi ( Kullanıcı Sözleşmesi , Sıkça Sorulan Sorular , Nasıl Kullanılır , Bakiye Yükleme Sayfalarını Admin Paneli Üzerinden Tek Tuş İle Güncelleyebilirsiniz.Böylece Tek Tek Tüm Sayfalar İle Uğraşmak Yerine Vakitten Tasarruf Edebilirsiniz.)

SEO Sistemi ( Yazılım Bilgisi Olmadan Temel Sitenin Başlığını , Açıklamasını ve Anahtar Kelimelerini Değişebilir veya Düzenleyebilirsiniz.)

Üye Düzenleme Sistemi ( Yönetici Panelinden Üyeleri Banlayabilir , Bakiye Ekleyebilir , Bakiye Çıkarabilir, Bayilik Verebilir veya Kullanıcı Bilgilerini Değişebilirsiniz. )

İstatistik Sistemi ( Sitenize giren kişi sayısını , Toplam Gösterim Sayısını , Günlük Ortalama gösterim ve ziyaret sayısını Görebilirsiniz )

GENEL TANITIM GÖRSELİ

BU SİSTEME SAHİP OLMAK İSTERMİSİNİZ ?